Znajdziesz nas także na:

Kalendarium

Newsletter
 
Warto zobaczyć
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sMoCzKi w Galerii MCK

Program Międzynarodowego Centrum Kultury, dzięki któremu opiekunowie z dziećmi do 3 lat mogli zwiedzić aktualną wystawę razem z przewodnikiem, a maleństwa mogą im swobodnie towarzyszyć.
Makom. Dani Karavan. Esencja miejsca

Makom znaczy po hebrajsku miejsce, ale to także imię Boga i całej Natury. To pojęcie doskonale oddaje charakter sztuki izraelskiego rzeźbiarza o galicyjskich korzeniach Daniego Karavana. Pod koniec czerwca jego prace zaprezentuje – po raz pierwszy w Polsce – Międzynarodowe Centrum Kultury.
Kino na dachu MCK: Izrael

Pokazy filmowe towarzyszące wystawie MAKOM. Dani Karavan. Esencja miejsca.
Roksana Gołębiowska, Struktura, sitodruk
Formy i struktury. Wystawa grafiki

Wystawa prezentuje grafiki młodych twórców, wywodzących się z różnych środowisk akademickich, posługujących się zarówno tradycyjnymi jak i nowoczesnymi technikami, które łączy tytułowa dominacja formy i struktury w opisie obrazowanej abstrakcyjnie rzeczywistości.
Z Cricoteki do MCK

Wstęp wolny do Galerii MCK oraz do Cricoteki – wydarzenie towarzyszy wystawie Makom. Esencja miejsca. Dani Karavan i obchodom  1. rocznicy otwarcia Cricoteki.
Agnieszka Łakoma. Selfmade City

Wystawa grafiki Agnieszki Łakomej, na którą składają się prace skupione wokół tematu form architektonicznych, pochodzące z serii o tym samym tytule, oraz obiekty lightbox z serii Moving City.
Joanna Janowska-Augustyn, Kolej rzeczy I, druk cyfrowy
Tabula Rasa. Joanna Janowska-Augustyn. Grand Prix Międzynarodowego Triennale Grafiki – Kraków 2012

Na wystawie w Międzynarodowym Centrum Kultury można obejrzeć zestawy monumentalnych prac graficznych, wykonanych w technice druku cyfrowego oraz klasycznych rysunków węglem i pastelem; w warstwie treściowej swobodnie inspirowanych filozofią człowieka, zwłaszcza jej dialogiczną odsłoną.
Joanna Janowska-Augustyn, Kolej rzeczy II, druk cyfrowy, 2011
Niedziela z grafiką

Wydarzenie towarzyszące wystawom w Międzynarodowym Centrum Kultury: Joanna Janowska‑Augustyn. Tabula rasa. Grafika. Grand Prix MTG – Kraków 2012Agnieszka Łakoma. Selfmade City. W programie m.in. warsztaty grafiki i zwiedzanie wystaw z artystkami.
 

Redakcja:
ul. Józefa 7; 31-056 Kraków
tel. 12 429 51 50
karnet@karnet.krakow.pl
pn.-pt. 8.30-16.30

Znajdziesz nas także na: