Znajdziesz nas także na:

Kalendarium

Newsletter
 
Warto zobaczyć
 
 
 
 
 
 
 
 
Bogata oferta Krakowa dla dzieci

Projekt Kids in Kraków wychodzi naprzeciw potrzebom kulturalnym dzieci – zarówno młodych mieszkańców Krakowa, jak i przebywający tu z rodzicami podczas krótszych i dłuższych pobytów turystycznych. Kraków oferuje bowiem bogatą ofertę kulturalną przeznaczoną dla młodszych i starszych dzieci. Są to zarówno duże festiwale, jak i kameralne warsztaty. W mieście znajdują się również miejsca, w których to dzieci są najważniejszymi gośćmi – ZOO w Lasku Wolskim, park Jordana, domy kultury, liczne kawiarnie i centra zabaw... (patrz: miejsca).

Tworzenie bazy informacyjnej o wszystkich krakowskich wydarzeniach kulturalnych oraz atrakcjach turystycznych skierowanych do dzieci i rodzin jest główny celem projektu Kids in Kraków. Wspierają nas w tym liczne instytucje (patrz: partnerzy projektu). Docelowo chcemy doprowadzić do integracji skierowanej do dzieci oferty miasta, poprzez stworzenie systemu spójnej identyfikacji wizualnej, powstanie strony internetowej oraz  profilu na portalu społecznościowym Facebook, a także ukierunkowanych tematycznie publikacji.

Wspieramy także liczne inicjatywy i akcje zewnętrzne promujące prorodzinne nastawienie (patrz: Miejsca Przyjazne Maluchom). Coś dla siebie znajdzie tu z pewnością nawet najbardziej wybredny mały i młody człowiek.

Polecamy także naszą stronę na Facebooku

 

Redakcja:
ul. Józefa 7, 31-056 Kraków
karnet@karnet.krakow.pl
pn.-pt. 8.30-16.30

Znajdziesz nas także na: