Znajdziesz nas także na:

Kalendarium

Newsletter
 
Warto zobaczyć
 
 
 
 
 
 
 
 

Rekolekcje dla mam z małymi dziećmi3-5 kwietnia 2014, 10.00
Już po raz szósty Grupa Mam “Macierzanka” zaprasza na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne dla mam z małymi dziećmi, które odbędą się w parafii św. Józefa w Krakowie. W programie m.in.: msza św. z nauczaniem, podczas której dzieci w sali obok będą mogły spędzić czas na zabawie z opiekunkami, możliwość spowiedzi św. oraz wspólne rozmowy o wierze przy herbacie.
Rekolekcje dla mam z małymi dziećmi przebiegną pod hasłem “Pełnia miłości”, a wygłosi je ks. Sławomir Kołata, wicerektor krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego.
Temat rekolekcji nawiązuje do podstaw naszej wiary czyli miłości Boga do człowieka. Organizatorki rekolekcji chciałyby też pójść dalej i zastanowić się jak możemy na tę Bożą miłość odpowiedzieć w naszej codzienności.
Podczas rekolekcji oprócz Eucharystii i nauczania nie zabraknie także tradycyjnego spotkania mam przy herbacie, które będzie okazją do rozmowy o wierze w życiu codziennym.
Organizatorki rekolekcji – również mamy, jak co roku przygotowują specjalne udogodnienia dla mam z dziećmi. W tym roku po raz pierwszy msze św. z nauczaniem odbędą się w sali przy kościele zwanej Kamieniołomem bł. Jana Pawła II, gdzie jest cieplej niż w kościele oraz istnieje możliwość zorganizowania opieki dla dzieci. Oczywiście będzie tam też możliwość nakarmienia i przewinięcia dziecka.

Szczegółowy program rekolekcji w załączniku.

 

Redakcja:
ul. Józefa 7, 31-056 Kraków
karnet@karnet.krakow.pl
pn.-pt. 8.30-16.30

Znajdziesz nas także na: