Znajdziesz nas także na:

Kalendarium

Newsletter
 
Warto zobaczyć
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bobby McFerrin w ICE Kraków11 czerwca 2016 (sobota), 21.00
Koncert odwołany!

„W związku z chronicznym problemem z gardłem i ogólnym przemęczeniem organizmu Bobby McFerrin odwołuje kilkadziesiąt koncertów na świecie w najbliższych miesiącach – w tym 11 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków.” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu managementu Bobby’ego McFerrina. Po 6 latach nieobecności muzyka w Krakowie, jego fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Data wznowienia światowej trasy koncertowej artysty nie jest jeszcze znana. Zmianie ulega harmonogram koncertów cyklu ICE Jazz. Bilety na koncert ICE Jazz: Bobby McFerrin można zwracać w punktach ich zakupu.

Wielka światowa gwiazda wokalistyki jazzowej - Bobby McFerrin przedstawi w Krakowie koncert pt. „Bobby McFerrin loves Brasil”.

Zaprezentowany zostanie premierowy program z udziałem sekstetu złożonego z niesamowitych muzyków brazylijskich. McFerrin uwielbia zaskakiwać i eksperymentować. Współpracował z gwiazdami muzyki jazzowej jak Chick Corea, Herbie Hancock czy Joe Zawinul, ale również z gigantami muzyki klasycznej – jak wiolonczelista Yo-Yo Ma czy najsłynniejsze orkiestry symfoniczne. Wielka popularność na świecie przyniósł McFerrinowi utwór nagrany solo „Don’t worry, be happy”. Jest wielokrotnym zdobywcą nagród Grammy. Czerwcowy koncert będzie drugim występem McFerrina w Krakowie.
 

Redakcja:
ul. Józefa 7, 31-056 Kraków
karnet@karnet.krakow.pl
pn.-pt. 8.30-16.30

Znajdziesz nas także na: